Magnetoterapia

Magneris

Magneris - Zestaw do magnetoterapii mobilnej.

W skład zestawu wchodzą sterownik i dwuczęściowy aplikator płaski, wraz ze statywem na kółkach i półką na aparat. Zwarta konstrukcja umożliwia jego łatwy transport.

MagnerLt

Magner Lt - Urządzenie do terapii Polem Magnetycznym niskiej częstotliwości.

Magner Lt wyposażony jest w jeden kanał terapeutyczny, z możliwością szeregowego połączenia dwóch aplikatorów, pozwalających uzyskać dwa źródła pola magnetycznego o zależnych parametrach. Pole magnetyczne wytwarzane jest przez sterownik w aplikatorach solenoidalnych o średnicach 20, 35 i 60 cm. Największy aplikator montowany jest do aluminiowej kozetki na łożyskowanym wózku. Użytkownik może korzystać z banku wbudowanych programów.

MagnerPlus

Magner Plus - Urządzenie do terapii Polem Magnetycznym niskiej częstotliwości.

Magner Plus jest dwukanałowym aparatem służącym do wykonywania zabiegów magnetoterapii. Kanały są całkowicie niezależne, mogą generować różne pola w tym samym czasie. Pole magnetyczne wytwarzane jest przez sterownik w aplikatorach solenoidalnych o średnicach 20, 35 i 60 cm. Największy aplikator montowany jest do aluminiowej kozetki na łożyskowanym wózku. Użytkownik może korzystać z banku wbudowanych programów.

Subskrybuje zawartość